Reality

I nejdůležitější investice v životě může proběhnout pohodově, hladce a bezpečně.

Realitní služby

Také propadáte zoufalství vždy, když sledujete nabídku nemovitostí?

Nejste sami – realitních serverů je tolik, že všechny těžko uhlídáte, a když už se na nich objeví něco zajímavého, tak to v mžiku zmizí. A vám opět zbydou jen oči pro pláč. Co kdybyste si mohli vybrat vysněný dům či byt, ještě než se dostane na trh? A co kdyby celý nákup proběhl pohodově, bezpečně a s jistotou?

V Broker Consulting pomáháme spravovat finance přes 600 000 klientům. Známe jejich plány, a proto víme o nemovitostech k prodeji mnohem dříve než jakákoliv realitní kancelář. A přednostně je nabízíme v naší síti, kde se odehrává až třetina realitních obchodů. Šance na úspěšné nalezení nového domova, nebo naopak vhodného kupce jsou tedy opravdu vysoké.

Díky unikátnímu propojení světů realit a financí vás navíc dokážu provést všemi nástrahami, které se s nákupem či prodejem nemovitostí pojí – postarám se o administraci, zajistím právní servis a v případě potřeby vyjednám s bankou výhodnou hypotéku.

Nabízím finanční, bankovní i realitní služby na vysoce profesionální úrovni

Tajemství úspěchu realitních obchodů
aneb proč hladce prodám i vaši nemovitost

Financování

Realitní transakce skýtají mnohá úskalí jak na straně prodávajícího, tak na straně kupujícího. Díky zkušenostem a silné vyjednávací pozici Broker Consulting dokážu vašemu zájemci zajistit hypoteční úvěr za co nejvýhodnějších podmínek tak, aby mohl obchod úspěšně dotáhnout do konce.

Realitní video

Fotografie se postarají o lásku na první pohled – a realitní video ji ještě posílí. Pozve totiž diváka na ucelenou prohlídku dané nemovitosti, který díky ní získá pocit, jako by se po nemovitosti sám procházel. A dokáže se tak mnohem rychleji rozhodnout, zda má zájem.

Homestaging

Profesionální úprava interiéru je často podceňovanou, ale velmi účinnou součástí úspěšného realitního obchodu. Vnese do prostoru útulnost, čistý styl a umožní zájemcům zapojit fantazii a rozehrát představy o tom, jak by zde mohli bydlet oni.

Marketing a právní
podpora

V dnešní době už nelze spoléhat na to, že Mohamed přijde k hoře. Ta musí za ním. Proto například pracuji s přesným zacílením na sociálních sítích, aby potenciální zájemci nabídku nepřehlédli. Tým právníků pak obstará veškeré smluvní dokumenty.

Profesionální
fotograf

První dojem rozhoduje. Proto každou moji prezentaci nemovitostí tvoří pouze snímky od profesionálního fotografa, které přináší nejen věrný obraz o daném bytu či domu, ale také i na dálku navodí atmosféru a vzbudí emoce. A ty jsou pro úspěšný prodej klíčové.

Prodávané nemovitosti

Byt 3+1
o výměře 67,2 m2 v klidné lokalitě Lysice
Byt 3+1

Po některých nemovitostech se hned zapráší. To byl případ i prostorného, jižně orientovaného bytu o velikosti 3+1 a celkové výměře 67,2 m2 v klidné lokalitě Lysice. 

Původní stav bytu byl přitom pro prodej naprosto nevyhovující. S majitelem jsme se proto dohodli na výmalbě a homestagingu, díky kterému si potenciální zájemci dokázali lépe představit, jak byt promění v útulný domov přesně podle svých představ. Učaroval jim také krásný výhled do okolí a nenapodobitelný genius loci okresu Blanska.

Po koupi také proběhla velmi vydařená rekonstrukce. Byt tak disponuje velkým balkonem, vlastním plynovým topením a kompletně zrenovovanou kuchyní. Navíc k němu náleží 2 sklepy (6,44 m2 a 14,46 m2).

Dům, v jehož druhém patře se byt nachází, nedávno prošel revitalizací štítových zdí. Nová majitelka má veškerou občanskou vybavenost takřka na dosah ruky. A do přírody je to coby kamenem dohodila. Mladá slečna si užívá příjemného bydlení na okraji obce s perfektní dostupností do okolních měst. Cesta do Blanska nebo Boskovic jí zabere pouze čtvrthodinku – a v Brně je za 35 minut.

Kontaktní formulář

Hledáte nové bydlení? Potřebujete pomoc se získáním hypotéky nebo radu v oblasti investic či spoření? 
Stačí vyplnit formulář a já se vám brzy ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Broker Consulting Jiří Zavřel
Pražská 3b
678 01  Blansko