Finance

Opravdová svoboda začíná až s finanční nezávislostí.

Proč byste měli mít finanční plán?

Nikdy nevíme, co nám život přinese. A někdy zase moc dobře víme, co chceme, aby nám přinesl – a snažíme se tomu jít naproti. Precizně vystavěný finanční plán pomáhá zajistit dostatek zdrojů, ze kterých můžeme čerpat v klíčových okamžicích našeho života, ať už jsou plánované, nebo nečekané. S dobrým finančním plánem všechny tyto situace zvládnete a zajistíte si budoucnost podle svých představ.

Finanční nezávislost na míru

Každý jsme jiný. Jeden má vyšší možnosti než druhý, třetí zase úplně jiné osobní cíle, touhy a potřeby v porovnání se čtvrtým. Neexistuje univerzální řešení pro všechny, byť se ho řada poradců snaží nabízet.

Já ke klientům přistupuji individuálně a vždy jim hledám nejlepší možné řešení přímo na míru. Podrobně se seznámím s jejich finanční i životní situací a bezpečně je dovedu k finanční nezávislosti, aby peníze pracovaly pro ně a oni si mohli užívat života. A moc rád k tomu pomohu i vám.

Co nabízím?

Zjistím, kudy
vám utíkají peníze

Detailním auditem odhalím, kde můžete ušetřit až několik tisíc korun měsíčně. A revizí nevýhodných produktů je dostanu tam, kam patří – do vaší kapsy.

Zajistím vám
klidný spánek

Máte strach o to, co by bylo s vaší rodinou, kdybyste měli kvůli nemoci výpadek příjmů? Společně vybereme pojištění, s nímž bude o vaše nejbližší postaráno.

Pomohu vám získat
vlastní bydlení

Bydlet ve svém chce dříve nebo později každý. Ukážu vám, jak si pořídit nemovitost, a vyjednám výhodné podmínky hypotečního úvěru.

Zařídím zkrácení
splatnosti vaší hypotéky

Není lehké usínat s vědomím, že máte závazky na tři dekády dopředu. Vysvětlím vám, jak místo 30 let můžete splácet pouze poloviční dobu.

Poradím vám,
jak zabezpečíte děti

Děti jsou smysl života. A chceme pro ně jen to nejlepší. Pomůžu vám dopřát jim prestižní vzdělání, pobyty v zahraničí nebo vlastní byt.

Doporučím vám výhodné
investiční příležitosti

Bylo by skvělé současnou životní úroveň udržet i v důchodu. A třeba do něj odejít dřív. Připravím vám investiční strategii, abyste toho dosáhli.

Stále váháte, zda má smysl investovat?
Spočítejte si, kolik můžete získat

Kontaktní formulář

Chcete dosáhnout finanční nezávislosti? Láká vás vidina spokojeného podzimu života na vysoké noze? Nebo toužíte po něčem jiném? Stačí vyplnit formulář a já se vám brzy ozvu.

Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.

Kancelář

Broker Consulting Jiří Zavřel
Pražská 3b
678 01  Blansko